Itt a fordulat: fittyet hány a Google az európai tényellenőrzésre
A Google és a Meta a tényellenőrzési kódex ellenére nem hajlandó alkalmazni az uniós előírásokat.
A 2019-es kampány pont olyan lesz, mint a 2017–2018-as volt. Interjú.
„Advent a készülődés, a várakozás ideje. Az elmélyülésbe azonban bezavar a törpe ellenzék hangoskodása, minden írott és íratlan szabályt felrúgó fékevesztett tombolása.
Ez része a választási kampánynak. Jövőre két választás lesz, és ebből az egyik, tavasszal az európai parlamenti voksolás. Naiv gondolat azt hinni, hogy ha túlvagyunk egy országgyűlési választáson, akkor a nyugodtabb munka ideje jöhet el.
Nem is így történt.
A 2019-es kampány pont olyan lesz, mint a 2017–2018-as volt. Az EP-választás ugyanis nem csak Magyarország, hanem Európa számára is sorsdöntő. Vannak olyan nemzetközi körök, amelyek óriási jelentőséget tulajdonítanak annak, hogy lesz-e bevándorláspárti többsége az Európai Parlamentnek újra, vagy ez rövid időn belül megváltozik. Soros György és körei mindent megtennének azért, hogy ne változzanak az erőviszonyok az Európai Parlamentben, ezért azokat az országokat és azokat a kormányokat, melyek markánsan bevándorlásellenesek, minden eszközzel támadják. Ehhez a pénz rendelkezésre áll, Soros Györgynek van elég. Az eszközöket is ismerjük, ugyanezeket alkalmazták Bécsben, Belgrádban és Rómában is, ahol szintén tüntetések voltak. Ezeket a megmozdulásokat a Soros-féle NGO-k szervezték, és sajnos a magyar ellenzék idehaza szokás szerint asszisztál ehhez.
A polgári, Orbán Viktor vezette magyar kormány legitim, alkotmányos kétharmados felhatalmazással rendelkezik, és olykor a baloldali sajtó sem érti, miért ez a műbalhé A munka törvénykönyvének módosítására hivatkozva.
A hivatkozás csak ürügy. Ha nem lett volna A munka törvénykönyvével kapcsolatos módosítás, akkor lehet, hogy a közigazgatási bíróságok miatt lenne a purparlé a parlamentben és azon kívül is. Mert éppen a közigazgatási bíróságok lesznek azok, amelyek a menekültkérdésben döntenek. Abban, hogy befogadunk-e bevándorlókat, vagy sem. Nem véletlen, hogy Európában most ezeket támadják igen erőteljesen, főleg azok az intézmények, amelyek a bevándorláspártiságukról híresek. Teszik ezt annak ellenére, hogy a legtöbb európai országban ilyen bíróságok működnek, és egyébként Magyarországon is voltak, még mielőtt a kommunisták kerültek hatalomra.”